Wizyt:
Dzisiaj: 20Wszystkich: 50418

O nas

W „AUTO-RENOWACJA” zajmujemy się renowacją starych samochodów. Wykonujemy kompleksową naprawę aut od początku do końca tzn. demontaż, blacharka, lakierowanie, usł. tapicerska, mechanika, montaż. Naszą specjalnością jest rekonstrukcja karoserii, polegająca na wiernym odtworzeniu nieistniejących oryginalnych elementów blacharskich z najmniejszymi detalami. Prace te wykonujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi takich jak: koło angielskie, żłobiarka, spęczarko-rozciągarka. Zajmujemy się również rekonstrukcją lub poddajemy renowacji stare, niesprawnie i często niedostępne elementy samochodu. Staramy się stosować części oryginalne, przewidziane o danego typu/modelu auta.

Wszelkie zlecenia realizujemy będąc w ścisłym kontakcie z klientem, wszystkie etapy prac konsultujemy i przekazujemy w postaci dokumentacji zdjęciowej. Cieszymy się z zaangażowania naszych klientów, pojawiających się osobiście w naszym warsztacie w celu kontrolowania postępu prac nad ich Oldtimerami.

Nasze doświadczenie pozwala nam samodzielnie i kompleksowo realizować nawet najtrudniejsze przedsięwzięcia w zakresie renowacji zabytkowych pojazdów. Osiągana jakość naszych prac jest wynikiem wielu lat doświadczeń oraz pasji. Dzięki nam auta otrzymują drugie długie życie.

Usługi świadczymy dla klientów z Polski oraz zagranicy ( Niemcy, Finlandia).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź mailowego.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.
Rafał Błaszczyk